Chat seksi shqip

Ja pret gjyshi nga dhoma tjeter :-”po ku dreqin po shkoni të gjithe ne kete ore”.Tradita e shqiptarit Ne nje lokal qene grumbulluar nje grup shokesh e shoqesh.-E dashur,fikim driten,une ve nje prezervativ e ti gjej se cfare shije ka.sapo fikin driten,ajo e merr ne goje dhe i thote: – shije djathi -prit nje minute,se nuk e kam vene akoma.babai pergjigjet: – Mamit tend i dhimte pak shpina dhe i bena pak masazhe. Ishte nje burre qe e kishte gruan shume te shendoshe, dhe i thoshte ‘- Ja e shikon ca trupi ka ajo , jo si ty si autokombanje!Te nesermen babai e sheh djalin e vet tu e ** gjyshen dhe i habitur e pyet: – Qka je more tu i bo gjyshes o pis? PO ja tha Sala kur e takova thash JAM PRESIDENTIII I SHQIPRIS ai ja boni Me plas kari. e heq dhe cuni, usja heq fustanin cuni heq pantallonat, nusja heq breket dhe shtrihet, kshu ben dhe cuni,nusja hap komet, i hap dhe cuni, po tani ca do bejme? tani thot nusja po presim na njonin tvij e tna e fusi te dyve se u pa puna. Dhe njeher tjeter perseri keshtu,humbi rrugen,takoi bariun,dhe i tha te atit: -Babi un perseri humba rrugen. – He dobesohu njecik se je bere si autokobanje Ne darke rane te flene ,dhe gruaja ia kthen kurrizin.– Ajo pergjigjet JO, ketij i shkurtohet 10 cm por nuk eshte i knaqur dhee pyet perseri: A do martohesh me mua?

e Bujqësisë dhe Pylltarisë Ministria e Diasporës Ministria e Drejtësisë Ministria e Integrimit Europian Ministria e Financave Ministria e Forcës së Sigurisë M. Alba Chat eshte nje vend takim i rinise shqiptare ne internet qe prej 2006 dhe dita dites eshte renovuar dhe mbushur me gjera argetuese qe ndihmojne rinine per te gjetur shoeri te re dhe poashtu te bisedojne me shoket anembane botes.Gjithashtu ne faqen e Alba Chat tani keni mundesine qe te degjoni edhe Muzik Shqip dhe Muzik Anglishte dhe gjithashtu mund te kerkoni deshiren tuaj muzikore qe do ju plotesohen nga DJ te Radio Zemra.Nje dite i sjellin princeshes nje papagall qe nuk ka share hiq, dhe princesha vendos ta testoje. Kur arrin atje shkon te infermierja ne hyrje te spitalit dhe e pyt se cfare ka gruaja, si i kan dal testet. – i thot infermeirja – Hoxha – i thot burri – Na iken dritat ca here kshuqe kemi ca probleme me rezultatet e testeve. -i thote nipi “Mua me vrane” – i thote gjyshi Po ecte nje vlonjat e nje lushnjar ne autostrade ,e po benin gara kush t,ja parakalonte njeri-tjetrit. Tek dentisti Nje grua shkon tek dentisti dhe sapo ulet ne poltron zgjat doren dhe e kap dentistin te k*** Dentisti i palevizur dhe i shtangur i thote: -Zonje me keni kapur gjenitalet. Keshtu do te jemi te dy te sigurte qe nuk do e lendojme njeri-tjetrin.Lushnjari se linte vlonjatin te parakalonte ,kur ky i pari ja hodhi u hodh vlonjati nga dritarja i nevrikosur . Po pashe targen vari lesht mo(VL) ju prgj lushnjari. Ne nje fshat ishte nje shpi gabelesh qe flinin te gjith bashke nate vone burri hyne ne shtepi dhe ne vend qe te bente dashuri me gruan beri me motren e gruas dhe gruaja e vet e hodhi ne gjygj..trupi gjykues i thoth ; i pandehur ngrihu e thuaj te verteten…burri thote ;; terr e sketerr, pa drita pa qeri , kater kembe gjeta shtrire, dy i cova , dy i lashe , se kujt ja futa nuk e pashe , gruas apo motres se grus kete ta gjej trupi gjykues. Ne fund ai i thote: -“nga shkathtesia e duarve te tua ve bast qe je gjenokologe! ” Nje burr perplaset me nje grua ne hollin e nje hoteli e padashje i prek gjoksin me berryl. E burri perpiqet ti kerkoj falje e i thote: “zonje nese zemra jote eshte e bute si gjoksi yt,shpresoj te me falesh”zonja i pergjigjet:”zoteri nese zogu yt eshte i fort po kaq sa berryli yt,do me gjesh ne dhomen 221″.

Search for Chat seksi shqip:

Chat seksi shqip-78Chat seksi shqip-54Chat seksi shqip-40

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

One thought on “Chat seksi shqip”

  1. Show Updates People News Spoiler News Entertainment News Reality TVDB POP Hollywood Reality TV News Wire Features & Interviews Sexy Social Pics of the Day Things to Know Profiles Message Boards Shows Listing "Kimberly and David ended their relationship just before the holidays.

  2. Mike went from never getting a response online to totally filling up the Date Manager with phone numbers to dating beautiful women. A performer (actor, singer or artist) will often take on a cooler stage name because their real name is considered unattractive, boring, or difficult to spell or pronounce. I recently saw a guy who’s internet dating username was Bone Crusher. What girl doesn’t like a guy with a sense of humor?